Έγιναν χθες βράδυ τα επίσημα εγκαίνια του καταστήματος του Συνεταιρισμού Ραφήνας, όπου οι δημότες είχαν την ευκαιρία να γευτούν τα προϊόντα και να περάσουν ένα όμορφο σαββατόβραδο
Ο Συνεταιρισμός ως γνωστόν απευθύνεται, με σεβασμό στον πολίτη – καταναλωτή της Ραφήνας και του Πικερμίου και μεριμνά στην εξασφάλιση, εξαιρετικά ποιοτικών προϊόντων, σε προσιτές τιμές.
Το παρόν έδωσαν ο Δήμαρχος Βασίλης Πιστικίδης, ο Αντιδήμαρχος Ευαγγ. Μπουρνούς, ο πρόεδρος του ΔΟΠΑΠ Γιωργ. Δουβίτσας, ο δημ. σύμβουλος Γιώργος Παροικάκης και πολλοί δημότες.
Μετά τον αγιασμό οι παρευρισκόμενοι είχαν την δυνατότητα να σερβιριστούν και να δοκιμάσουν τα ελληνικά προϊόντα του Συνεταιρισμού.