Μετά από ένα φοβερό αγώνα ο Ορέστης Θεοδωράκος του Πρωτέα νίκησε τον αντίπαλό του Σπύρο Ερμογένη στον pre game αγώνα για το Iron Challenge by Coca-Cola Zero που γίνεται σήμερα στο Στάδιο Ειρήνης και Φιλίας.
Με την νίκη στα 65κ. ο Ορέστης έκανε υπερήφανο τον προπονητή του Απ. Πολυχρονάκη και απέδειξε την σωστή δουλειά που γίνεται στον σύλλογο της Ραφήνας. Μάλιστα από την τρελή χαρά του ο Απ. Πολυχρονάκης δήλωσε με νόημα «Ρε πόσο χαρούμενος μπορεί να είναι ένας προπονητής! Σας ευχαριστώ όλους».
Επαναλαμβάνουμε ότι ο αγώνας έγινε στα πλαίσια του Iron Challenge by Coca-Cola Zero, στο Στάδιο Ειρήνης και Φιλίας, με τα φώτα στραμμένα φυσικά να είναι στραμμένα στους δύο πρωταγωνιστές της μεγάλης τιτανομαχίας, τον Μιχάλη Ζαμπίδη και τον Steve Moxon.