Καλημέρα σας. Θέλω να σας ευχαριστήσω μέσα από την καρδιά μου για την χθεσινή βραδιά στο Ηρώδειο. Η συγκίνηση ήταν τεράστια όχι απλά για την μαζικότατη παρουσία σας αλλά κυρίως για την χαρά και το πάθος που με υποδεχτήκατε. Όλοι οι συντελεστές έδωσαν τον καλύτερό τους εαυτό και τους ευχαριστώ πολύ γι αυτό.
Ελπίζω να δημιουργήσαμε μια ανάμνηση, αντάξια του “Ότι θυμάσαι δεν πεθαίνει”.
Επόμενο ραντεβού στις 27 Ιουνίου στα Ιωάννινα με τον Λαυρέντη Μαχαιρίτσα.
Σας περιμένουμε.