Ο Εξωραϊστικός Σύλλογος «ΝΗΡΕΑΣ» συμμετέχει όπως κάθε χρονιά στην εκστρατεία καθαρισμού «Καθαρίστε τη Μεσόγειο». Φέτος ο Σύλλογος ζητάει πολλούς εθελοντές γιατί παράλληλα με τον καθαρισμό οργανώνει και Καμπάνια ενάντια στα αποτσίγαρα στις παραλίες.
Πρόκειται για μια καμπάνια ευαισθητοποίησης των λουομένων, θα μοιράσουμε τασάκια παραλίας και θα ενημερώσουμε τον κόσμο για τις εξαιρετικά βλαβερές επιπτώσεις της απόρριψης των αποτσίγαρων στις παραλίες.
Για να δηλώσετε συμμετοχή στείλτε email με ονοματεπώνυμο και τηλέφωνο στο [email protected] ή τηλεφωνήστε στο 6940276565. Την Κυριακή 28 Ιουνίου στις 9.30 το πρωί στις Μαρίκες (ραντεβού στην καντίνα).
ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΟΛΟΥΣ ΕΚΕΙ