Είναι η καλύτερη τοποθεσία. Μαγική θέα, απίστευτης ομορφιάς τοπίο, φοβερό μέρος… τι να πει κανείς για τον Άγιο Νικόλαο. Χθες βράδυ είχε την τιμητική του, χάρη στην εκδήλωση που διοργάνωσε ο δήμος Ραφήνας-Πικερμίου κι ο ΔΟΠΑΠ.
Κι εμείς είπαμε με την σειρά μας να τιμήσουμε αυτό το γεγονός με τις καλύτερες εικόνες.
Έτσι δημιουργήσαμε τα…best off (για να χαριτολογήσουμε λίγο) και σας παρουσιάζουμε εννιά φωτογραφίες η μία καλύτερη από την άλλη, με την υπογραφή του Μάκη Κελέκη και του irafina.gr φυσικά!