Πρέπει να έχει τρέλα με τις φωτογραφίες ο Παναγιώτης Σπανόπουλος. Ή από μικρός να τόχε απωθημένο όταν μεγαλώσει να γίνει φωτογράφος. Πως αλλιώς να εξηγήσεις το πάθος του με τις εικόνες…
Εμείς πάντως για να λέμε και την αλήθεια εντυπωσιαστήκαμε από τις φωτογραφίες της Μυκόνου σε διάφορες… φάσεις όπου τράβηξε ο Παναγιώτης αυτές τις μέρες που βρίσκεται στο νησί των ανέμων για επαγγελματικούς σκοπούς, και είπαμε να τις μοιραστούμε μαζί σας.
Posted by irafina.gr on Wednesday, November 4, 2015