Δεν θα γίνει τελικά η εκδήλωση “Γιορτή του Θέρους” του Φιλοζωικού Συλλόγου Ραφήνας-Πικερμίου που ήταν προγραμματισμένη να γίνει σήμερα Σάββατο στις 21.00 στο Πικέρμι.Ο λόγος; Προφανώς τον καταλαβαίνετε όλοι…
Οι τελευταίες εξελίξεις. Η εκδήλωση που θα είχε ζωντανή μουσική και μεζέ στην Πλατεία Αγίου Χριστοφόρου είχε σκοπό να μαζευτούν χρήματα για τα αδέσποτα και για τον σύλλογο φυσικά.
Σύμφωνα με πληροφορίες υπάρχει σκέψη να γίνει τον Σεπτέμβριο. Ίδωμεν…