Έκοψαν την Πρωτοχρονιάτικη πίτα τους οι συντελεστές της παράστασης “Αμάρτησα για το παιδί σου” που παίζεται φέτος με πολύ μεγάλη επιτυχία στο Θέατρο “Κιβωτός”.
Το φλουρί έπεσε στον Αιμίλιο Ράφτη, αλλά τυχεροί είναι όλοι οι συντελεστές του έργου γιατί πραγματικά είναι η ευχάριστη έκπληξη της φετινής θεατρικής περιόδου.
Στις φωτογραφίες ο σκηνοθέτης Γιώργος Βάλαρης με τον τυχερό της πίτας Αιμίλο Ράφτη και τους πρωταγωνιστές της παρα΄στασης Αντώνη Καλυβάτση, Θανάση Βισκαδουράκη, Ζήση Ρούμπο, Μαρία Ανδρούτσου, Γιάννα Ζιάννη, Πετρούλα Χρήστου, ,Βασίλη Γιακουμάρο, και Μάρκο Λεζέ.