Ο Γιώργος Χαχολάκης είπε να αράξει για λίγο και να ξεκουραστεί μια κι ο φετινός χειμώνας τόσο επιχειρηματικά, όσο και ποδοσφαιρικά λόγω Τριγλίας ήταν δύσκολος.
Ο τόπος που επέλεξε είναι η Μύκονος, το αγαπημένο νησί του Χαχολάκη κι αν κρίνουμε από την φωτογραφία που μας έστειλε περνάει ζωή και κότα!
Όσο για το μήνυμα που στέλνει από το Νησί των Ανέμων ο Γιώργος “χαμογελάτε η ζωή είναι ωραία” είναι διότι δροσίζεται εκεί που είναι κι εμείς ψηνόμαστε στους 40 βαθμούς!