Με ιδιαίτερη χαρά σας καλούμε, το Σάββατο στις 8μ.μ. στα επίσημα εγκαίνια του καταστήματος μας, για να γευτείτε τα προϊόντα μας και να περάσετε όμορφα μαζί μας.
Ο Συνεταιρισμός μας απευθύνεται, με σεβασμό, στον πολίτη – καταναλωτή της Ραφήνας και του Πικερμίου και μεριμνά στην εξασφάλιση, εξαιρετικά ποιοτικών προϊόντων, σε προσιτές τιμές.
Θέλουμε να μας γνωρίσετε και να αποκτήσετε προσωπική γνώμη για μας και τα προϊόντα μας.
Σας περιμένουμε το Σαββατόβραδο…
Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ
ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ