Το skimboard διαδίδεται όλο και περισσότερο από παραλία σε παραλία… Και η μεγάλη παραλία της Ραφήνας φαίνεται να αποτελεί το νέο αγαπημένο στέκι για όσους επιδίδονται σ’ αυτό.
Το Lineupsurfshop, πυρήνας και στέκι σερφάδων της πόλης, έχει βοηθήσει στην διάδοση του σερφ όλων των κατηγοριών και βάζει σιγά-σιγά την Ραφήνα στο χάρτη του σπορ αυτού.
Αυτή την Κυριακή 28/06 (12.00- 16.00) το Lineupsurfshop, oi DeMadeiraBoards with the flip flop as a sign (ride at your own risk),το Dragon Burger και το SANTE ROCK BAR σας προσκαλούν στην κεντρική Πλαζ της Ραφήνας σε ένα μοναδικό Skimboarding event.
Σας περιμένουμε όλους μικρούς και μεγάλους για να γνωρίσετε την μαγεία μέσα από την απλότητα που προσφέρει το Skimboard.
Meet you at the Lineup!