Μέσα στα πλαίσια της προπονητικής αλλά και γνωριμίας με το Πρότυπο, διοργανώνεται ποδηλατική διαδρομή με αγωνιστικά ποδήλατα (κούρσες), με εκκίνηση στο Πρότυπο γυμναστήριο στη Ραφήνα, στη συνέχεια κατεύθυνση προς την περιοχή του Σχινιά (Ραμνούντα) και επιστροφή.
Επικεφαλής του γκρουπ θα είναι ο Γ. Χανούμης ο οποίος θα επιδιώξει να μοιραστεί μαζί σας τις ιδιαιτερότητες της προπόνησης με κούρσες, αλλά και τις εμπειρίες και συμβουλές για την συμμετοχή σε αγώνες.
Ημέρα και ώρα αναχώρησης: Κυριακή 28 Ιουνίου 2015, στις 7:00 π.μ
Συνολική απόσταση: περίπου 60χλμ (με ρυθμό 20-25χλμ/ώρα)
Υποχρεωτικά: Κράνος και παγούρια με ισοτονικά, νερό, κτλ!
Για επικοινωνία πατήστε εδώ.
Σας περιμένουμε!