Η Τριγλία Ραφήνας είναι η ομάδα στην οποία αναδείχθηκε. Ο Απόλλωνας Σμύρνης είναι η ομάδα που έκανε τα πρώτα του επαγγελματικά βήματα στην Α΄Εθνική κατηγορία. Αυτές οι δύο ομάδες θα παίξουν φιλικό για χάρη του. Καταλάβατε ποιόν εννοούμε φυσικά… τον Τόλη Πικουλίδη.
Κυριακή 5 Ιουλίου λοιπόν θα γίνει ο φιλικός αγώνας παλαιμάχων μεταξύ της Τριγλίας και του Απόλλωνα προς τιμήν του Τόλη Πικουλίδη, τον οποίο καλό είναι να μην χάσετε γιατί θα δείτε και θα απολαύσετε μεγάλα ονόματα του ποδοσφαίρου.
Και της Ραφήνας και του Απόλλωνα. Θα γίνει ντέρμπι λέμε!