Σε διαφορετικά μονοπάτια θα βαδίζουν από δω και πέρα ο Στέλιος Γκίκας και η Τριγλία. Επιθυμία του παίκτη ήταν να μην συνεχίσει και την νέα περίοδο με την κιτρινόμαυρη φανέλα και η διοίκηση έκανε δεκτή την πρόταση του ποδοσφαιριστή, να βρει άλλη ομάδα και να συνεχίσει αλλού την καριέρα του.
Όσον αφορά το “διαζύγιο” το ΔΣ της ομάδας προχώρησε σε σχετική ανακοίνωση:
Το Δ.Σ. του Α.Ο. Τριγλίας Ραφήνας ανακοινώνει την λύση της συνεργασίας με τον ποδοσφαιριστή Στέλιο Γκίκα. Ο Στέλιος στα χρόνια που αγωνίσθηκε με τον σύλλογο μας πρόσφερε πολλά και γι’ αυτό τον ευχαριστούμε και του ευχόμαστε καλή επιτυχία στην καριέρα του.
Α.Ο. Τριγλίας Ραφήνας
Γραφείο Τύπου