Όπως πρώτοι εμείς γράψαμε ο Χρήστος Μουλλάκης επέστρεψε στην ομάδα της καρδιάς του, την Τριγλία. Μετά από ένα χρόνο απουσίας σε Αγία Παρασκευή και Θύελλα θα ξαναφορέσει την κιτρινόμαυρη φανέλα.
Διαβάστε την επίσημη ανακοίνωση της Τριγλίας:
Το Δ.Σ. του Α.Ο. Τριγλίας Ραφήνας ανακοινώνει με χαρά την επιστροφή του Χρήστου Μουλλάκη στο μεγάλο σωματείο της Ραφήνας.
Ο Χρήστος Μουλλάκης ξεκίνησε την καριέρα του από τα τμήματα υποδομών της Τριγλίας Ραφήνας σε ηλικία 7 ετών, ενώ αγωνίσθηκε στην πρώτη ομάδα της Τριγλίας στα 15 του. Έχει πλούσιες ποδοσφαιρικές εμπειρίες καθώς αγωνίσθηκε, εκτός της Τριγλίας, σε Προοδευτική, Περαμαϊκό, Αθηναϊδα, Μύκονο, Αγία Παρασκευή και Θύελλα Ραφήνας.
Καλώς επέστρεψες Χρήστο ξανά κοντά μας.
Α.Ο. Τριγλίας Ραφήνας
Γραφείο Τύπου