Με αφορμή όσα γράψαμε στο irafina.gr για αυτούς που δεν μίλησαν στο δημοτικό συμβούλιο της Δευτέρας για τις παραχωρήσεις στην πλαζ της Ραφήνας από την απερχόμενη διοίκηση του ΟΛΡ, ο Γεράσιμος Βουδούρης επανήλθε και μας έστειλε…. το εξής μήνυμα:
“Ένας συνάδελφός σου Βαγγέλη στο παρελθόν είχε μιλήσει για ΜΟΥΓΚΑ BOYS,ταιριάζει γάντι. Και κάτι ακόμη σήμερα έμαθα για την συνεργασία ΟΛΡ και της εταιρείας συμφερόντων του γραμματέα του Δημοτικού Συμβουλίου κ. Ανδρέα Βασιλόπουλου στην παρουσίαση από κοινού των ηλεκτρικών αυτοκινήτων, ΤΥΧΑΙΟ; που δεν πήρε θέση ο κ. Βασιλόπουλος;”.