Όταν έχει όρεξη ο Τόλης κάνει τρελές πλάκες. Η αλήθεια βέβαια είναι ότι τέτοιες μέρες που ζούμε όλοι με τον διχασμό και την τρομοκρατία του “ναί” και του “όχι” χρειάζεται λίγο χιούμορ για να σπάσει ο πάγος! Και ο Πικουλίδης έδωσε ρέστα σήμερα…
Διαβάστε πως κάνει την περιγραφή ο ίδιος που το καταχάρηκε πιο πολύ απ όλους:
“Τους τρέλανα σήμερα στο ATM. Όταν φτάνει η σειρά μου κάνω και καλά ότι βγαίνουν λεφτά. Κρατούσα ένα χιλιάρικο (σ.σ. σχόλιο συντάκτη: παλιές καλές δραχμές) στο χέρι που το βρήκα σε παλιό πορτοφόλι. Πίσω μου ήταν ένας κύριος. Τρελάθηκε!
Γυρίζω με μια απάθεια και λέω… μπα άλλαξε κιόλας;
Περιττό να πω τι γέλιο έπεσε, Σόρυ αλλά αν δεν κάνω την πλάκα μου δεν μπορώ. Χα χα”…
Υ.Γ. Χρόνια Πολλά για την γιορτή σου Τόλη.