Η Επιτροπή ανδρικής ομάδας ενημερώνει ότι αποχωρεί από τον σύλλογο ένας από τους παλιότερους και με μεγάλη προσφορά και ήθος ποδοσφαιριστές, ο Βαγγέλης Προδρόμου, από τους αρχηγούς της ομάδας μας, αφού πλέον μετακόμισε σε άλλη πόλη και δεν είναι εύκολες οι μετακινήσεις σε συνδυασμό με την εργασία του.
Το Δ.Σ., οι φίλοι και οι αθλητές του συλλόγου του ευχόμαστε ΟΛΟΨΥΧΑ καλή συνέχεια στην καριέρα του και ελπίζουμε να τον έχουμε κοντά μας σαν φίλο και ίσως οι δρόμοι μας να συναντηθούν στο μέλλον, Βαγγέλη σε ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ για την προσφορά και τον σεβασμό σου προς τον σύλλογο.
ΜΕΤΑ ΤΙΜΗΣ
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΑΝΔΡΙΚΗΣ ΟΜΑΔΟΣ
Α.Π.Ο. ΘΥΕΛΛΑΣ ΔΙΑΣΤΑΥΡΩΣΗΣ ΡΑΦΗΝΑΣ