Το ξεκινήσαμε δειλά δειλά και τελικά τείνει να γίνει συνήθεια. Ο εξαιρετικός φωτογράφος Μιχάλης Τούντας, που κυριολεκτικά μας αφήνει άναυδους με τις μοναδικές εικόνες που αποτυπώνει με τον φωτογραφικό του φακό, δίνει ρεσιτάλ για άλλη μια φορά και δείχνει εξαιρετικά δείγματα της δουλειάς του.
Πάρτε λοιπόν άλλη μια… γεύση από το Λιμάνι της Ραφήνας, αυτή τη φορά από άλλη οπτική γωνία, όμως πάντα με την ίδια μαγεία, τα ίδια χρώματα και την ίδια ομορφιά.
Γινόμαστε κουραστικοί, όμως θα επαναλάβουμε πως τα λόγια είναι φτωχά, μπροστά στο θέαμα.
Μιχάλη σ ευχαριστούμε…