Αγαπητοί φίλοι,
Αν και θα έπρεπε να ανεβάζουμε ευχάριστες στιγμές στα χρονολόγιά μας, υπάρχουν όμως και κάποιες στιγμές που σε πνίγει το δίκιο και θέλεις να εξωτερικεύσεις…
αυτό που αισθάνεσαι μέσα σου, για κάποιους «ανθρώπους» που σε πλήγωσαν.
Την Παρασκευή 7 Αυγούστου 2015 συζητούνται στο Πρωτοδικείο Αθηνών τα Ασφαλιστικά Μέτρα συντηρητικής κατάσχεσης (ύψους 500.000 ευρώ στον καθένα) που κατέθεσα, εναντίον των 1. Μητροπολίτη Νικολάου Χατζηνικόλαου και 2. τέως δημάρχου Ραφήνας Γιώργου Χριστόπουλου (και νυν πολιτευτή με την Ν.Δ. Κυκλάδων), για το γνωστό προ διετίας «σκάνδαλο» της Ραφήνας.
Σας περιμένω όλους στο κτίριο 4 της οδού Ευελπίδων την Παρασκευή 7 Αυγούστου 2015 και ώρα 9.00 το πρωί να ακούσετε και να μάθετε όλη την αλήθεια.