Ένα ενδιαφέρον μάθημα παρακολούθησε χθες ο Απόστολος Πολυχρονάκης του Πρωτέα Ραφήνας και ήταν τόσο ενθουσιασμένος που αισθάνθηκε την ανάγκη να το μοιραστεί μαζί μας.
“Νιώθω πολύ χαρούμενος που θυσίασα την Κυριακή μου και χρήματα για να μάθω την τέχνη του σωστού δεσίματος των χεριών εμπλούτισα τις γνώσεις μου ακόμα πιο πολύ για τις πρώτες βοήθειες στο ρινγκ και στις προπονήσεις μας και χαίρομαι πολύ που εξελίσσομαι για τους αθλητές μου στον Πρωτέα Ραφήνας για να μην υστερούν σε τίποτα από τους άλλους επαγγελματίες αθλητές και να νιώθουν ασφάλεια κοντά μου” είπε μετά το… μάθημα.