Ένας εξαιρετικός αγώνας Τριάθλου Sprint πραγματοποιήθηκε την Κυριακή στον Σχοινιά. Η ανταπόκριση των αθλητών και αθλητριών στη διοργάνωση ήταν μεγάλη, με τις συμμετοχές να φτάνουν τις 300 στο σύνολο.
Ανάμεσα σε αυτούς, πολλοί φίλοι και μέλη του PROTYPO GYM οι οποίοι έδωσαν τον καλύτερό τους εαυτό. Θερμά συγχαρητήρια σε όλους: Γιώργος Δανιήλ, Γιώργος Χανούμης, Χρήστος Γείτονας, Μάκης Χατζηπόπης, Λευτέρης Παρλαλής, Αδριανός Κομπόπουλος, Δημήτρης Δανιήλ, Δημήτρης Κόλλιας.