Το είχαμε ακούσει και τώρα επιβεβαιώνεται. Το Square μία από τις επιτυχημένες επιχειρήσεις της Ραφήνας, που κάθε μέρα και βράδυ επί τόσα έτη έχει γίνει meeting point της νεολαίας της περιοχής και όχι μόνο, μετά από πολλά χρόνια (12) αλλάζει χέρια. Διαβάστε τι αναφέρουν οι φίλοι και ιδιοκτήτες του μαγαζιού…
Αναμνήσεις 1000αδες…
Στιγμές διασκέδασης, στιγμές έντονες, στιγμές φιλικές και πάνω από όλα οικογενειακές………
Σας ευχαριστώ πολύ όλους.
Ένα μεγάλο κεφάλαιο της ζωής μου έκλεισε…
Χρόνια πολλά square 12 χρόνια εκεί σταθερά και αμείωτα.
Και να θυμάστε square = οικογένεια.