Ε καλά το καταλάβαμε, δεν ήταν πιά και τόσο δύσκολο… ο Βαγγέλης Τσέπας και ο Χρήστος Κύρκος είναι φιλαράκια.Και να μην το ξέραμε μας βομβαρδίζουν συχνά πυκνά με φωτογραφίες τους στα social media.
Η τελευταία που ανέβασαν με… υπότιτλο “Συνάντηση Γιγάντων” απέδειξε σε όσους αμφισβητούν τον επαγγελματισμό τους, ότι συνεχίζουν να γυμνάζονται κανονικά παρά το τέλος των αγωνιστικών τους υποχρεώσεων.
Στην μία φωτό ποζάρουν μαζί με τον Αλέξανδρο Καλούδη, στην άλλη είναι μόνο οι δυο τους (κεντρική φωτό).