Την Κυριακή 10/12/17 τρία μέλη μας έλαβαν μέρος σε αγώνα δρόμου.
Ο Παναγής Μακρής με τον Σπανόπουλο Παναγιώτη συμμετείχαν στο The Toc Merrython στα Αναφιώτικα και έτρεξαν 5 χιλ. O Παναγής συνάντησε την αθλήτρια Μαρία Πολύζου και τον μάγειρα Παπανδρέου Αλέξανδρο όπως φαίνεται στις φώτο.
Ο Στέφανος Παρηγόρης συμμετείχε στο 4cross Running στο Άλσος Ν.Φιλαδέλφιας, στα 5χιλ κατέκτησε την 6η θέση.
Συγχαρητήρια!!
Protypo Rafina Fitness Club