Στην εκδήλωση που διοργάνωσε ο ΑΟ Τριγλίας για την «Σχολική και Εξωσχολική βία» που έγινε χθες Σάββατο στην αίθουσα του Γυμνασίου-Λυκείου Ραφήνας παρέστη ο Δήμαρχος Βασίλης Πιστικίδης (δείτε εδώ).
Ο κ. Πιστικίδης μίλησε για το θέμα της βίας στα σχολεία (θα διαβάσετε σε σχετικό άρθρο μας), αλλά εκτός από αυτό, αναφέρθηκε και για τον νέο διοικητικό συμβούλιο της Τριγλίας, που αναδείχθηκε από τις εκλογές της Παρασκευής, έδωσε συγχαρητήρια στους νεοεκλεγέντες που ήταν εκεί, τον Βαγγ, Σολδάτο, Γιάννη Γκαραβέλα, Δημ. Μισοκοίλη, Μάριο Διαγγελάκη, Κώστα Κοζή, Γιάννη Βατίστα, Δημ. Καλαμπόγια, τους ευχήθηκε καλή επιτυχία στο έργο τους και τους είπε ότι η πόρτα του Δημάρχου είναι πάντα ανοικτή για ότι χρειαστούν και μπορεί ο δήμος να βοηθήσει.