Επίσκεψη πραγματοποιήθηκε σήμερα από το Δήμαρχο Δημήτρη Μάρκου, τον Αντιδήμαρχο Διονύση Φράγκο, τον Υποδιευθυντή της Διεύθυνσης Βορειοανατολικής Αττικής της ΕΛΑΣ κ. Δημήτριο Κωστή και τον Διοικητή του Αστυνομικού Τμήματος Σπάτων κ. Κωνσταντίνο Λεβαντάκο, στον καταυλισμό Ρομά.
Έγινε ενημέρωση για περιορισμό των μετακινήσεων και δόθηκαν οι σχετικές οδηγίες για την αντιμετώπιση της εξάπλωσης του κορονοϊού.