Παρακολουθήστε απευθείας την Ακολουθία Των Παθών, της Μεγάλης Πέμπτης (16/4), από το Προσκύνημα Αναστάσεως Χριστού Σπάτων, χοροστατούντος του Σεβασμιωτάτου Μητροπολίτη Μεσογαίας και Λαυρεωτικής κ.κ. Νικολάου.
Η Ακολουθία του Νυμφίου πραγματοποιείται χωρίς την παρουσία πιστών λόγω των έκτακτων μέτρων που έχουν ληφθεί για την αποτροπή της διασποράς του κορονοϊού στη χώρα.
https://www.facebook.com/enikosgr/videos/362751261295095/