Πριν από λίγο καιρό, και πιο συγκεκριμένα στις 28 Μαϊου, σας είχαμε ενημερώσει για την κατάσταση που επικρατεί στην οδό 25ης Μαρτίου και Ιωνίας στον Αγιο Νικόλαο Αρτέμιδας
Όπως είχε καταγγείλει αναγνώστης του irafina.gr, ασυνείδητοι οικοπεδούχοι πετούν τα βλαστικά υπολείμματα όπου βρουν
Από τότε μέχρι σήμερα, η κατάσταση έχει αλλάξει, δυστυχώς όμως προς το χειρότερο!
Όπως μας αναφέρουν, κανείς δεν ασχολήθηκε και όχι μόνο… ο δρόμος κοντεύει να κλείσει από τα χόρτα που πετάνε, αλλά και το οικόπεδο που δεν καθάρισαν είναι πλέον γεμάτο ποντίκια…