Ο Εξωραϊστικός Σύλλογος «ΝΗΡΕΑΣ» συμμετέχει όπως κάθε χρονιά στην εκστρατεία καθαρισμού «Καθαρίστε τη Μεσόγειο». Φέτος ζητάμε πολλούς εθελοντές γιατί παράλληλα με τον καθαρισμό οργανώνουμε και ΚΑΜΠΑΝΙΑ ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΑ ΑΠΟΤΣΙΓΑΡΑ ΣΤΙΣ ΠΑΡΑΛΙΕΣ.
Πρόκειται για μια καμπάνια ευαισθητοποίησης των λουομένων με μοίρασμα τασακιών παραλίας και ενημέρωσης του κόσμου για τις εξαιρετικά βλαβερές επιπτώσεις της απόρριψης των αποτσίγαρων στις παραλίες. Επισυνάπτουμε ενημερωτικό του προγράμματος LIFE AMMOS για τα αποτσίγαρα.
Για να δηλώσετε συμμετοχή στείλτε email με ονοματεπώνυμο και τηλέφωνο στο [email protected] ή τηλεφωνήστε στο 6940276565.
Την Κυριακή 28 Ιουνίου στις 09.30 πμ στην παραλία Μαρίκες (ραντεβού στην καντίνα.)
ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΟΛΟΥΣ ΕΚΕΙ
Εξωραϊστικός Σύλλογος Νηρέας
Ραφήνα, Αττικής
τηλ: 2294023266, 6940276565
Twitter: https://twitter.com/nireasrafinas
Facebook: http://www.facebook.com/pages/Εξωραϊστικός-Σύλλογος-Νηρέας-Ραφήνας/350426181701846