Διπλή επιτυχία για τον Σύλλογο Αντισφαίρισης Ραφήνας στο 2ο Πανελλήνιο πρωτάθλημα (που έγινε στην Καλαμάτα), στο οποίο συμμετείχαν οι κορυφαίοι αθλητές και αθλήτριες από 10 έως 16 ετών και οι φίλοι του αθλήματος είχαν την ευκαιρία να απολαύσουν πλούσιο θέαμα.
Στην κατηγορία κορίτσια 12 ετών των διπλών η αθλήτρια του συλλόγου Σημέλα Κουλουκύθα με συμπαίκτρια την Σ .Ζέρβα (κεντρική φωτό) κατέκτησαν την τρίτη θέση και πήραν το χάλκινο μετάλλιο.
Επίσης στην κατηγορία αγόρια 14 ετών των διπλών ο Κωνσταντίνος Ράπτης με συμπαίκτη τον Χούμη έφθασαν στους ημιτελικούς κατακτώντας έτσι την 3η θέση και παράλληλα πήραν το χάλκινο μετάλλιο.
Ο Σύλλογος θέλει να δώσει τα συγχαρητήριά του «όχι μόνο στους αθλητές μας αλλά και στους ακούραστους γονείς που συνοδεύουν τα παιδιά τους με πολλή αγάπη.
Ευχόμαστε σε όλους τους αθλητές μας καλή συνέχεια με πολλές επιτυχίες στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Juniors πού ξεκινά την επόμενη εβδομάδα».