Το διαβάσαμε στο facebook και πραγματικά πάθαμε σοκ! Δεν είναι δυνατόν σε κεντρικό δρόμο της Ραφήνας να πάθει άνθρωπος τέτοια ζημιά, και να έχει υποστεί όλη αυτήν ταλαιπωρία.
Σ´ αυτό το σημείο της πόλης μας, στις 13/6 ένας νέος άνθρωπος σκόνταψε,έπεσε και υπέστη “κάταγμα άνω άκρου κερκίδας”,κατά δήλωση δε των γιατρών πολύ σοβαρή “ζημιά”.
Χρειάστηκε εσωτερική οστεοσύνθεση και για πολύ καιρό,εκτός των άλλων, δεν θα μπορεί να δουλέψει.
Από “κακώς εννοούμενη” αξιοπρέπεια δεν στράφηκε εναντίον κάποιου ή κάποιων.
Ευελπιστούμε ότι όποιος θεωρείται αρμόδιος ή υπεύθυνος θα πράξει τα, από καθήκον,υποχρέωση και κοινωνική ευαισθησία, δέοντα.