Στις 6.00 το πρωί…ήρεμα πρόσωπα, γαλήνιες ψυχές, αναπνοή, αρμονία, κίνηση, ροή….κι ένας ήλιος να μας χαϊδεύει! Όχι δεν πρόκειται για ποίημα, για το πρωινό μάθημα πιλάτες πρόκειται που έκαναν τα μέλη του γυμναστηρίου Protypo Gym στις Μαρίκες.
Παρά τα άγρια χαράματα οι μαθήτριες και οι μαθητές ή μάλλον ο μαθητής ήταν συνεπείς στην ώρα τους και παρά το αγουροξύπνημα εκτέλεσαν το πρόγραμμα που τους υποδείκνυε η δασκάλα Ανθή Καλαμπόγια.
Posted by irafina.gr on Wednesday, November 4, 2015