Μια πολύ όμορφη και επιτυχημένη τενιστική χρονιά, έκλεισε την Παρασκευή για τον Σύλλογο Αντισφαίρισης Ραφήνας με τους τελικούς του εσωτερικού πρωταθλήματος των αθλητών στις Ακαδημίες, με απονομές από υψηλούς προσκεκλημένους και με μια γιορτή που όλοι πέρασαν πολύ ευχάριστα.
Ο ΣΑΡ λοιπόν έκλεισε την αγωνιστική περίοδο με κάθε επισημότητα και με την παρουσία του Αντιδημάρχου Ευάγγελου Μπουρνού και του προέδρου του ΔΟΠΑΠ Γιώργου Δουβίτσα, οι οποίοι έκαναν τις απονομές.
Στην γιορτή που ακολούθησε στον χώρο του Οχυρού και συγκεκριμένα στον χώρο του cafe παιδιά και γονείς, μικροί και μεγάλοι βρήκαν τον χρόνο να περάσουν μια όμορφη βραδιά.
Και του χρόνου με περισσότερες επιτυχίες…