Το Δ.Σ. του Α.Ο. Τριγλίας Ραφήνας ανακοίνωσε την απόκτηση του 28χρονου αμυντικού Αλέξανδρου Δάρα. Είναι η πρώτη μεταγραφή της νέας διοίκησης και του νέου προπονητή Ιβάν Νεντέλκοβιτς για την νέα ποδοσφαιρική σεζόν.
Η διοίκηση του εύχεται μία καλή ποδοσφαιρική χρονιά με υγεία και να δικαιώσει τις προσδοκίες των φιλάθλων της Ραφήνας.
Ο Αλέξανδρος Δάρας γεννήθηκε στις 22/12/1987 και αγωνίζεται στην θέση του κεντρικού αμυντικού. Έχει πλούσιες ποδοσφαιρικές εμπειρίες, καθώς έχει αγωνισθεί με επιτυχία στον Αιολικό, Α.Ο. Κορωπίου, Εθνικό Αστέρα, ΠΑΕ Άλιμος και στον Ιωνικό.