Όμορφες φατσούλες, φαν του συγκροτήματος, από τη Ραφήνα και τις γύρω περιοχές είχαν δημιουργήσει μια ωραία ατμόσφαιρα στο γήπεδο την ημέρα της συναυλίας.
Μπορεί οι μέρες να πέρασαν και να έχουμε άλλα κατά νου, όμως μέσα στις πολλές φωτογραφίες από το Nightstories.gr, μπορείς να αναγνωρίσεις τον εαυτό σου, τον φίλο ή την φίλη σου ή ακόμα και γνωστούς σου, Για ξεκίνα το ψάξιμο…
Posted by irafina.gr on Wednesday, October 21, 2015