Αυτή η εβδομάδα που διανύουμε είναι ίσως από τις χειρότερες των τελευταίων ετών. Μπορεί βέβαια να υπάρξουν και χειρότερες….
Από τη μια το δημοψήφισμα, από την άλλη ο διχασμός και η τρομοκρατία για το “ναι” και το “όχι” οι τηλεοπτικοί ρεπόρτερ των καναλιών ξαμολύθηκαν για ρεπορτάζ και έφτασαν στη Ραφήνα!
Τέσσερις λοιπόν δικοί μας άνθρωποι ο Σπύρος Λουκάτος και η Δήμητρα Τσεβά μίλησαν για τις επιχειρήσεις τους και για τις δυσκολίες που αντιμετωπίζουν τις τελευταίες ημέρες,
Δείτε το βίντεο ΕΔΩ μετά το 1:53:52
ενώ οι βενζινοπώλες Α. Μυλωνάς και Γιώργος Καψανάκης εξήγησαν για τα προβλήματα που αντιμετωπίζουν στις δουλειές τους.
Δείτε το βίντεο ΕΔΩ μετά το 2:24:47