Πιστοί στο βραδινό ραντεβού μας κι απόψε, λίγες ώρες πριν ανοίξουν οι κάλπες για άλλη μια κρίσιμη ψηφοφορία ως είθισται να λέγεται τα τελευταία χρόνια, και όντως έτσι είναι, χρειάζεται ηρεμία και ψυχραιμία…
Γι αυτό ακριβώς τον λόγο η πρότασή μας είναι να παρακολουθήσετε αυτό το βιντεάκι που δείχνει τις Μαρίκες σε μια άλλη διάσταση, ώστε σε καλό mood να σκεφτείτε ψύχραιμα την επόμενη ημέρα.
Και το λέμε αυτό χωρίς να υπονοούμε τίποτα. Απολαύστε το…