Πριν τις εκλογές μας έλεγαν: δύο ¨Ναι¨, δύο ¨Οχι¨ και ένα… ίσως. Μετά το αποτέλεσμα που έβγαλε η κάλπη και οι πέντε “καμπαλέρος” από αριστερά: Παναγιώτης Γαβριήλ, Μιχάλης Γκολεμάς, Στέλιος Παρδαλόπουλος, Χρήστος Τσεμπέρης και Μάκης Βουδούρης ψήφισαν ομόφωνα ενότητα!
Σεβόμενοι την απόφαση του λαού δίνουν το καλό παράδειγμα ενόψει της επόμενης μέρας.
Μόνο ενωμένοι μπορούμε να προχωρήσουμε και να διεκδικήσουμε… λένε και οι πέντε.