Σας καλούμε, να παραβρεθείτε στην θεατρική παράσταση “ΛΥΣΙΣΤΡΑΤΗ” του ΑΡΙΣΤΟΦΑΝΗ, που ετοίμασε με αγάπη και μεράκι, η Θεατρική μας Ομάδα, σε ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΑΠΟΔΟΣΗ και ΔΙΔΑΣΚΑΛΙΑ του δασκάλου της, ΑΝΤΩΝΗ ΞΕΝΟΥ.
ΠΑΡΑΣΤΑΣΕΙΣ:
* 10 Ιουλίου 2015, Παρασκευή, Παλαιό Δημ. Σχολείο Πικερμίου στις 21:30
* 11 Ιουλίου 2015, Σάββατο, Γυμνάσιο – Λύκειο Ραφήνας στις 21:30
Η παρουσία σας, θα μας τιμήσει!!!
ΕΙΣΟΔΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΗ