Η Επιτροπή ανδρικής ομάδας ενημερώνει ότι ενεργούσα βάσει του οικονομικού σχεδιασμού της Διοίκησης και των εισηγήσεων του προπονητή κου Πέτρου Τσιγγούλη, καλωσορίζει την πρώτη φετινή προσθήκη στην ομάδα.
Η Θύελλα απέκτησε τον πολυσύνθετο μέσο Μπάμπη Ανδρεαδάκη 31 ετών με θητεία σε πολλές και ισχυρές ομάδες όπως Ολυμπιακός Αγ. Στεφάνου, Πανελευσινιακό, Κυανού Αστέρα Βάρης, Ιωνικό, Ρούβα, Χαιδάρι κλπ.
ΜΕΤΑ ΤΙΜΗΣ
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΑΝΔΡΙΚΗΣ ΟΜΑΔΟΣ
Α.Π.Ο. ΘΥΕΛΛΑΣ ΔΙΑΣΤΑΥΡΩΣΗΣ ΡΑΦΗΝΑΣ