Με μεγάλη επιτυχία έγινε το τουρνουά Νέος Βουτζάς 3on3 Basketball. Πολλές ήταν οι ομάδες που πήραν μέρος, οι αθλητές έδωσαν τον καλύτερο εαυτό τους και το θέαμα που πρόσφεραν ήταν υψηλό.
Από πλευρά διοργανωτών είπαν ότι: Θέλουμε να ευχαριστήσουμε όλους αυτούς που βοήθησαν, τα παιδιά στις γραμματείες, τους ανθρώπους του συλλόγου, τους χορηγούς μας και πάνω από όλα όλες τις ομάδες που πάλεψαν μέσα από τους ομίλους και τα knockout και μας τίμησαν με την παρουσία τους.
Συγχαρητήρια στους πρωταθλητές JustForFame και τους T-mac που φτάσανε στον τελικό και δώσανε μια πολύ δυνατή μάχη.
Posted by irafina.gr on Wednesday, November 4, 2015