Ανακοίνωση εξέδωσε η διοίκηση της Τρiγλίας Ραφήνας μέσω της οποίας εύχεται βίον ανθόσπαρτον στον ποδοσφαιριστή της ομάδας, Δημήτρη Σκαφίδα, ο οποίος το βράδυ του περασμένου Σαββάτου ενώθηκε με τα ιερά δεσμά του γάμου με την αγαπημένη του.
Αναλυτικά, η ανακοίνωση:
Ο Πρόεδρος και τα μέλη του Δ.Σ. του Α.Ο. Τριγλίας Ραφήνας εύχονται στον Δημήτρη Σκαφίδα και στην αγαπημένη του, που το Σάββατο 27/07 ενώθηκαν με τα ιερά δεσμά του γάμου, να ζήσουν με αγάπη, ευτυχία και πάντα χαμόγελα στην ζωή τους.