Πρώτη σήμερα για την Θύελλα Ραφήνας, με άλλα όνειρα, άλλους στόχους, άλλο μπάτζετ και… άλλη ομάδα. Πολλοί παίκτες έφυγαν, νέα παιδιά ήρθαν, νέοι παίκτες αποκτήθηκαν, όμως δεν παύει να ισχύει αυτό που λέει κι ο κόουτς Πέτρος Τσιγκούλης, ο οποίος συνεχίζει στον πάγκο των Λιγνιτωρύχων…
“Η αρχή είναι το ήμισυ του παντός”.
Το irafina.gr δεν μπορούσε να απουσιάζει από την πρώτη συγκέντρωση της ομάδας που έγινε στο γήπεδο της Ραφήνας.
Είναι εδώ και σας παρουσιάζει καρέ καρέ ότι έγινε…
Posted by irafina.gr on Saturday, October 17, 2015