Αγαπητοί γονείς.Σας ενημερώνουμε ότι για το σχολ. Έτος 2015-16 οι παιδικοί σταθμοί του δήμου Ραφήνας Πικερμίου θα ξεκινήσουν στις 3/9/2015, με την προσέλευση των νηπίων που αποτελούν επανεγγραφές.
Στις 14/9/2015 θα προσέλθουν τα νήπια που θα είναι νέες έγγραφες και θα προκύψουν από τους οριστικούς πινάκες της Ε.Ε.Τ.Α.Α στις 13/9/2015.
Τέλος, στις 15/9/2015 θα προσέλθουν τα νήπια που θα είναι νέες εγγραφές και θα προκύψουν από τους πίνακες μοριοδότησης των αιτήσεων προς τους παιδικούς σταθμούς.
Τα ονόματα των νηπίων (νέες εγγραφές) θα αναρτηθούν στις καγκελόπορτες των παιδικών σταθμών.
Σας ευχαριστούμε για την κατανόηση και τη συνεργασία και σας ευχόμαστε καλό καλοκαίρι