Ο Δήμος Ραφήνας – Πικερμίου, με γνώμονα την ενημέρωση και συμμετοχή των δημοτών για θέματα της καθημερινότητας τους ,οργανώνει από κοινού με τον εξωραϊστικό Σύλλογο ΝΗΡΕΑ αύριο Τέταρτη 29 Ιουλίου στις 7 μμ στην πλατεία του Νηρέα συγκέντρωση των ενδιαφερόμενων κατοίκων…
ΝΗΡΕΑ – ΠΡΩΤΕΑ –ΟΡΕΙΧΑΛΚΟΥΡΓΩΝ, για ενημέρωση, αξιολόγηση και τυχόν παρατηρήσεις επί της προτεινομένης κυκλοφοριακής μελέτης της περιοχής.
Η κυκλοφοριακή μελέτη θα αναρτηθεί και στην ιστοσελίδα του Δήμου, για να τύχει της μέγιστης δυνατής δημοσιότητας, ώστε να μπορούν να σημειώσουν παρατηρήσεις και σχόλια κάτοικοι που δεν θα μπορέσουν να παρευρεθούν.
Ο Αντιδήμαρχος Τεχνικών Υπηρεσιών
Παναγιώτης Καλφαντής, ΠΜ