Σε αποκριάτικους ρυθμούς και η Ραφήνα, όπου στην κεντρική πλατεία ο ΔΟΠΑΠ Ραφήνας Πικερμίου μαζί με την Ένωση Εμπόρων διοργάνωσαν ένα μεγάλο αποκριάτικο party
Μικροί και μεγάλοι διασκέδασαν κάτω από τους ήχους γνωστών κομμάτων
Το bar όπως σας είχαμε ενημερώσει μέσα από το irafina.gr είχε στηθεί από νωρίς το πρωί ενω από την την κεντρική πλατεία πέρασαν όλοι
Ο δήμαρχος Ραφήνας Πικερμίου Ευάγγελος Μπουρνους, ο πρόεδρος του Δημοτικού Συμβουλίου Κωνσταντίνος Μωρός, ο βουλευτής της ΝΔ Βασίλης Οικονόμου, οι αντιδήμαρχοι Παναγιώτης Καλφαντης και Σπύρος Κάρλος, οι δημοτικοί σύμβουλοι Δημήτρης Κατσουλακης, Μαρία Αραπκιλη, Ανδρέας Βασιλόπουλος, ο πρόεδρος του τοπικού Ραφήνας Μιχαλης Γκόμενας, ο πρόεδρος του ΔΟΠΑΠ Σπύρος Λούκατος, οι τοπικοι σύμβουλοι Ραφήνας Β Κικής και Ν Γανιαρης, η διευθύντρια του ΝΠΔΔ Φίλιππος Καβουνιδης Ευγενία Καπριγιαννη, ο γενικός γραμματέας του Δήμου Ανδρέας Γκουγκουλής, ο πρόεδρος της Ένωσης Εμπόρων Βαγγέλης Χαραμής, o Γιάννης Ρήγος από την επιτροπή για το Βιώσιμο Περιβάλλον και πλήθος κόσμου