Δύο τροχαία ατυχήματα σημειώθηκαν το πρωί της Κυριακής (6/8) σε Αρτέμιδα και Σπάτα.
Όπως αναφέρει ο Δημοτικός Σύμβουλος Σπάτων Αρτέμιδος Παναγιώτης Λάμπρου, το πρώτο συνέβη στην διασταύρωση των οδών δημάρχου Χρήστου Μπέκα και Αγίου Δημητρίου στα Σπάτα και το δεύτερο στην οδό Υπαπαντής στο ύψος της Αγίου Γεωργίου.
Αυτή την ώρα μεταβαίνουν ασθενοφόρα του ΕΚΑΒ για να παραλάβουν και να διακομίσουν τους τραυματίες σε νοσοκομείο.
Φωτό Αρχείου