Ανακοίνωση – ειδοποίηση για εκτέλεση εργασιών οδοποιίας στο Πόρτο Ράφτη, εξέδωσε ο Δήμος Μαρκοπούλου
Αναλυτικά η ανακοίνωση αναφέρει:
Σας ενημερώνουμε ότι στα πλαίσια της εργολαβίας «Βελτίωση Οδικής ασφάλειας Δήμου Μαρκοπούλου» θα γίνουν εργασίες οδοποιίας (φρεζάρισμα) στο Πόρτο Ράφτη, στην οδό Αγίου Γεωργίου από Λουντέμη έως Εσπερίδων την Τρίτη 3/10/2023 και την Τετάρτη 4/10/2023.
Παρακαλούνται οι κάτοικοι της περιοχής, καθώς και όσοι χρησιμοποιούν την παραπάνω οδό να μην καταλαμβάνουν το δρόμο και να παρέχουν κάθε δυνατή διευκόλυνση.
Ο Αντιδήμαρχος Τεχνικών Υπηρεσιών και Υ.ΔΟΜ.
Δημήτριος Κολιαβασίλης