Πατέρας για πρώτη φορά έγινε ο Γιώργος Αγγελόπουλος και η ευτυχία του δεν περιγράφεται με λόγια. Η Δήμητρα Βαμβακούση έφερε χθες βράδυ Πέμπτης 8/2 στον κόσμο ένα υγιέστατο κοριτσάκι, βάρους περίπου 3,900 γραμμαρίων, ολοκληρώνοντας έτσι την οικογενειακή ευτυχία τους.
Η χαρμόσυνη είδηση δημοσιεύτηκε από το youfly και προβλήθηκε μέσα από το Happy Day, το πρωί της Παρασκευής 9/2. Η Δήμητρα Βαμβακούση μπήκε στο μαιευτήριο λίγο μετά τις 8 το απόγευμα και γύρω στις 23:30 γέννησε την κόρη της, καρπό του έρωτά της με τον ηθοποιό και νικητή του Survivor.
Σύμφωνα με πληροφορίες του youfly και ρεπορτάζ του Αλέξανδρου Κατσαρίδη, η Δήμητρα Βαμβακούση εισήχθη στο μαιευτήριο «Μητέρα» χθες το απόγευμα. Στο πλευρό της βέβαια ο Γιώργος Αγγελόπουλος, ο οποίος την συνόδευσε αφού έκανε το απαραίτητο Rapid Test.
Η Δήμητρα Βαμβακούση έκανε τους απαραίτητους και προβλεπόμενους ελέγχους και κατόπιν παρακολούθησης του γιατρού – μαιευτήρα της, περίμενε την έναρξη της διαδικασίας! Εν συνέχεια οι πόνοι αυξήθηκαν, εισήχθη στην αίθουσα τοκετού, όπου μετά από ώρα έφερε στον κόσμο το κοριτσάκι τους.
zappit.gr